mgr Maksymilian Lipiec

mgr Urszula Kaleta

TREŚĆ PRZYKŁADOWA
Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uczestniczyłam w kursie NeuroBrain. Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w szkole TerazTY w Zabrzu.

Specjalizuję się w:
- diagnoza
- neurodiagnoza
- wsparcie psychologiczne

Pracuję głównie z:
- dzieci i młodzież
- dorośli
PRZYKŁAD

mgr Paula Janowiak

mgr Magdalena Boba

mgr Kosztyła Monika

Ukończyłam jednolite studia 5-letnie, magisterskie w Krakowie na kierunku psychologia kliniczno-sądowa na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzejewskiego. Doświadczenie zdobywałam w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi w Domu Pomocy Społecznej oraz w pracy z osobami wykluczonymi społecznie. Ukończyłam szkolenie z zakresu Integratywnej Systemowej psychoterapii zaburzeń depresyjnych, organizowane przez Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej w Krakowie.

Pracuję z osobami dorosłymi  zmagającymi się z depresją, zaburzeniami lękowymi a także z osobami doświadczającymi trudności emocjonalnych. Pomagam również przejść przez trudny okres kryzysów życiowych i długotrwałego  stresu. W pracy mobilizuje osoby do rozwoju osobistego, który daje możliwość poprawienia jakości życia. Podchodzę indywidualnie do każdego człowieka w zależności od jego aktualnych możliwości i potrzeb. Jako psycholog chętnie wspieram proces oddziaływania psychiki na ciało. Podczas spotkań kładę duży nacisk na nawiązywanie relacji opartej na zrozumieniu i akceptacji.

Pracę regularnie poddaje superwizji oraz kieruję się Kodeksem Etycznym Psychologa.

 

mgr Katarzyna Słotwińska

mgr Katarzyna Kuśnierz

mgr Karolina Stawiarska

mgr Kamilia Syrytczyk

mgr Kamila Wójcik