mgr Kosztyła Monika

psycholog

Ukończyłam jednolite studia 5-letnie, magisterskie w Krakowie na kierunku psychologia kliniczno-sądowa na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzejewskiego. Doświadczenie zdobywałam w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi w Domu Pomocy Społecznej oraz w pracy z osobami wykluczonymi społecznie. Ukończyłam szkolenie z zakresu Integratywnej Systemowej psychoterapii zaburzeń depresyjnych, organizowane przez Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej w Krakowie.

Pracuję z osobami dorosłymi  zmagającymi się z depresją, zaburzeniami lękowymi a także z osobami doświadczającymi trudności emocjonalnych. Pomagam również przejść przez trudny okres kryzysów życiowych i długotrwałego  stresu. W pracy mobilizuje osoby do rozwoju osobistego, który daje możliwość poprawienia jakości życia. Podchodzę indywidualnie do każdego człowieka w zależności od jego aktualnych możliwości i potrzeb. Jako psycholog chętnie wspieram proces oddziaływania psychiki na ciało. Podczas spotkań kładę duży nacisk na nawiązywanie relacji opartej na zrozumieniu i akceptacji.

Pracę regularnie poddaje superwizji oraz kieruję się Kodeksem Etycznym Psychologa.

 

Medonow

W naszym Centrum Medycznym Kraków Nowa Huta oferujemy skuteczną opiekę zdrowia psychicznego. Dzięki doświadczonemu zespołowi specjalistów i holistycznym metodom wspieramy klientów w poprawie dobrostanu psychicznego.

Adres

Osiedle Wysokie 21,
31-819 Kraków

Email

rejestracja@medonow.pl
biuro@medonow.pl

Telefony

+48 691 449 988
+48 691 449 677

Umów wizytę
homeenvelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram