mgr Aneta Widłak

Psycholog, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji

Jestem psychologiem i psychoterapeutką psychodynamiczną w trakcie szkolenia - ( 4 rok całościowego 4 letniego kursu w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym).

Doświadczenie zdobywałam podczas stażów na oddziale ogólnopsychiatrycznym Szpitala Wojewódzkiego w Andrychowie, na oddziale dziennym w Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz na telefonie wsparcia dla osób z zaburzeniami lękowymi w stowarzyszeniu „Animo - odważ się żyć „

Pracuję z pacjentami dorosłymi oraz młodzieżą od 16 r.ż - prowadząc zarówno psychoterapie indywidualne jak i konsultacje psychologiczne oraz konsultacje rodzicielskie .

Psychoterapia jest dla mnie każdorazowo wyjątkowym procesem budowania autentycznej relacji z drugim człowiekiem , w nieustannym dbaniu o poczucie godności drugiej osoby .
W swojej pracy kieruje się dobrem pacjenta oraz Kodeksem Etycznym Psychologa .
Pracę poddaje regularnej superwizji.

Medonow

W naszym Centrum Medycznym Kraków Nowa Huta oferujemy skuteczną opiekę zdrowia psychicznego. Dzięki doświadczonemu zespołowi specjalistów i holistycznym metodom wspieramy klientów w poprawie dobrostanu psychicznego.

Adres

Osiedle Wysokie 21,
31-819 Kraków

Email

rejestracja@medonow.pl
biuro@medonow.pl

Telefony

+48 691 449 988
+48 691 449 677

Umów wizytę
homeenvelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram