Zdrowie Psychiczne to nasz PRIORYTET

Medonow powstał z potrzeby stworzenia miejsca, gdzie każdy, niezależnie od wieku, problemu i statusu społecznego, może otrzymać fachową pomoc psychologiczną. Zależy nam na tym, aby stworzyć przyjazną atmosferę, w której każdy będzie czuł się komfortowo i bezpiecznie.

Nasze IDEALNE Centrum

Nowoczesny design budynku i jego wyposażenie zapewniają komfortowe warunki pracy dla całego zespołu oraz wszystkich pacjentów. Nowoczesne gabinety i sprzęt medyczny pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Nasz zespół
Wnętrze Naszego Centrum Medonow
Umów się na pierwszą rozmowę
i dowiedz się, jak możemy ci pomóc

Nasza historia

16 lipca 2004 roku był dla nas niezwykle ważnym dniem – otworzyliśmy wtedy naszą pierwszą firmę, "Doctor Jan". Mieliśmy wielkie ambicje i chęć niesienia pomocy innym. Nasza firma skupiała się na psychiatrii i psychologii, dziedzinach, które w tamtym czasie wciąż były owiane tajemnicą i często stygmatyzowane.

Z biegiem lat firma "Doctor Jan" rozwijała się i rosła. Poszerzyliśmy zakres oferowanych usług, zatrudniliśmy nowych specjalistów. Dziś z dumą możemy powiedzieć, że pomogliśmy tysiącom ludzi na ich drodze do zdrowia i szczęścia.
Po 16 latach działalności na rynku medycznym, w 2022 r., zdecydowaliśmy się na otwarcie drugiej firmy – Medonow. Nowa firma skupiła się na psychologii, dziedzinie, która w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularna i potrzebna.

Zespół Medonow tworzą doświadczeni psycholodzy, którzy stale poszerzają swoje kwalifikacje i umiejętności. Dbamy o to, aby nasi specjaliści byli na bieżąco z najnowszymi trendami w psychologii i psychoterapii. Dzięki tej zmianie poszerzyliśmy nasze usługi o terapię grupową i warsztaty psychoedukacyjne.
Po wielu latach działalności w dotychczasowej siedzibie, nadszedł czas na zmianę. W 2024 roku przenieśliśmy się do nowego, nowoczesnego budynku, który w pełni odpowiada naszym potrzebom i zapewnia jeszcze lepsze warunki pracy i obsługi pacjentów.
Nowy budynek to przede wszystkim więcej przestrzeni. Posiadamy teraz więcej gabinetów, co pozwala nam na poszerzenie oferty i zatrudnienie nowych specjalistów. Więcej miejsca oznacza również większy komfort dla pacjentów, którzy mogą teraz swobodnie czekać na wizytę w przestronnej poczekalni.

Opinie naszych klientów
z Google

  • Ta poradnia jest totalnym zaprzeczeniem fatalnego leczenia "na NFZ". Tu wszystko jest inaczej, zwłaszcza po niedawnym remoncie. Począwszy od lekarzy i terapeutów, przez Panie rejestratorki, które zawsze służą pomocą. Na korytarzu leci relaksacyjna muzyka, przed wizytą przychodzi przypominający sms. Jakiś czas temu nie wyglądało to tak dobrze... Obecnie natomiast naprawdę doceniam fakt, że miejsce, w którym bywam regularnie od dawna, funkcjonuje naprawdę super. Oby tak dalej! :)

    Natalia B.

  • Miła i pomocna obsługa w rejestracji. Wizyta u pani doktor psychiatry przebiegła bardzo sprawnie. Otrzymałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Ogromnym plusem jest lokalizacja i łatwy dojazd. Z pewnością będę polecał.

    Łukasz S.

  • Polecam! Panie w rejestracji bardzo miłe i życzliwe, wszystko dokładnie tłumaczą, słuchają i pomagają dobrać odpowiedniego specjalistę. Dostałam szybki termin i wspaniałą pomoc. Uwazam, że ceny za wizyty prywatne są naprawdę w porządku w porównaniu do innych placówek. W środku ładnie i czysto, nigdy nie zostałam przyjęta z opóźnieniem. Czuję się zaopiekowana i zrozumiana przez cały personel, dlatego serdecznie polecam :)

    Natalia G.

Medonow

W naszym Centrum Medycznym Kraków Nowa Huta oferujemy skuteczną opiekę zdrowia psychicznego. Dzięki doświadczonemu zespołowi specjalistów i holistycznym metodom wspieramy klientów w poprawie dobrostanu psychicznego.

Adres

Osiedle Wysokie 21,
31-819 Kraków

Email

rejestracja@medonow.pl
biuro@medonow.pl

Telefony

+48 691 449 988
+48 691 449 677

Umów wizytę
homeenvelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram