Prowadzę psychoterapię w nurcie integratywnym. Pomagam osobom dorosłym, młodzieży od 16 roku życia oraz parom. Prowadzę terapię krótko i długoterminową, w zależności od indywidualnych potrzeb. Stosuję metody dobrane do potrzeb pacjenta: wglądowe, poszerzające samoświadomość, techniki pracy z ciałem, oddechem, mindfullness, pracę z systemem rodzinnymi. Pomagam w trudnościach takich jak:
W pracy terapeutycznej korzystam z metod pogłębiających wgląd i samoświadomość, a także technik pracy z ciałem, oddechem i uważnością (mindfulness). Uwzględniam również kontekst systemowy – relacje rodzinne i środowisko, w którym funkcjonuje pacjent
Regularnie poddaję swoją pracę superwizji, dbając o jakość i bezpieczeństwo procesu terapeutycznego.
Wykształcenie i szkolenia
Ukończyłam również liczne szkolenia specjalistyczne,
Dla kogo?
Zapraszam osoby dorosłe, młodzież od 16. roku życia oraz pary, które poszukują wsparcia, zrozumienia i realnej zmiany w swoim życiu.
Jestem specjalistką psychologii klinicznej w dziedzinie neuropsychologii oraz certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (PTTPB nr 1610). Ukończyłam 4 letnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.
Zajmuję się diagnozą neuropsychologiczną oraz pracą psychoterapeutyczną stacjonarnie w Gabinetach CBT na Wrocławskiej w Krakowie oraz online w ramach konceptu BetterMind gdzie prowadzę grupowe zajęcia rozwojowo-terapeutyczne.
Pracuję również w Oddziale Neurologii w Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera w Krakowie oraz w Centrum Zdrowia Psychicznego "Doctor Jan". Doświadczenie zdobywałam również w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej w Krakowie. Mam doświadczenie w pracy głównie z osobami dorosłymi oraz z seniorami.
W celu zapewnienia etycznego standardu swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji. Psychoterapię prowadzę również w języku angielskim.
Wierzę, że każdy jest ekspertem w dziedzinie swoich uczuć i emocji, w swojej pracy pomagam znaleźć rozwiązanie pozwalające na przezwyciężenie trudności życiowych oraz dostosowanie się do zmian, które w naszym życiu są nieuchronne, choć nierzadko dla nas trudne. Jestem psychologiem, absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie na Uniwerstytecie Pedagicznym w Krakowie oraz w zakresie otwartego dialogu i rozwoju sieci społecznej w sytuacji kryzysu psychicznego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Uczestniczę w 5-letnim całościowym kursie psychoterapii w fundacji Kontekst. Kurs posiada atestację Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Doświadczenie zdobywałam w instytucjach związanych z pomocą rodzinie, osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym, a także osobom doświadczającym kryzysu psychicznego oraz ich rodzinom. Od 2014 roku prowadzę liczne szkolenia i warsztaty o tematyce związanej z umiejętnościami społecznymi, emocjami oraz radzeniem sobie w sytuacjach trudnych. Pracuję w nurcie psychodynamiczno-systemowym.
Zapraszam do kontaktu osoby dorosłe.